درباره ی يزدباف

بسمه تعالی 

شرکت یزد باف ( سهـامی عام ) در سال 1335 در شهر تاریخی یزد تأسیـس گردید و پس از آن کارخانجات ریسـندگی ، بافندگی چاپ و تکمیل انواع پارچه های پنبه ای در زمینی به مساحت 120 هزار متر مربع احداث شد.

طرح توسعه کارخانه در زمینی به مساحت 150 هزار متر مربع در سال 1370 به بهره برداری رسید. در حال حاضر نیز این شرکت با بهره گیری از ماشیـن آلات مدرن از معتبرترین شرکت های سـازنده اروپایی ، دانش فنی ، تجربه و تلاش بیـش از 900 نفر پرسنـل و نیز مصـرف بهترین مواد اولیه ، یکی از بزرگترین کارخانجات نساجی در خاورمیـانه می باشد که قادر است انواع پارچه های شلواری (جین و کتان)، پیراهنی ، ملحفه ای ، مانتویی ،پتوی سبک با ترکیب پنبه ، الیاف مصنوعی و یا مخلوط آنها را تولید نماید.

صادرات محصولات یزدباف اعم از پارچه خام، تکمیل شده و دوخته شده به کشور های اروپایی قدمت دیرینه دارد. درحال حاضر نیز با توجه به بازار خوب داخلی، بخشی از تولیدات پوشاک و پارچه های تکمیل شده به کشـور های منطقه اوراسیا صادر می شود و این شرکت افتخار دارد که تا کنون چندین مرتبه به دریافت لوح تقدیر به عنوان صادر کننده نمونه نائل گردیده است.

در پاسخ به نیاز مشتریان و مصرف کنندگان محصولات و تحقق شعار از تولید به مصرف یزدباف در سال 1390 اقدام به تاسیس واحد دوخت و دوز و تولید منسوجات دوخته شده نمود . 

در جهت حمایت از مشاغل خانگی در این واحد بیش از 100 کارگاه خانگی در سطح استان یزد و در حدود 50 خیاط ماهر در کارگاهی به مساحت 200 متر مربع نیز بکارگرفته شده است و به تولید محصولات متنوع از جمله شلوار ، پیراهن ، البسه بانوان ، کالای خواب و کالای آشپزخانه می پردازد . 

به منظور تبیین راهبرد از تولید به مصرف محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب علاوه بر فروشگاه آنلاین در حدود 30 فروشگاه و نمایندگی در سراسر کشور عزیزمان افتتاح کرده است .

ما در یزدباف پایایی و پویایی را نیز رمز موفقیت خود می دانیم و همواره برآنیم تا با تکیه بر بیش از 6 دهه تجربه بهترین ها را برای هموطنان عزیزمان به ارمغان آوریم چرا که ایرانیان شایسته بهترینها هستند .


نام یزدباف برگزیده از دیار مردمان سخت کوش و پر تلاش شهر قنات ، قنوت و قناعت است و این کارخانه مرهون خدمات بانیان خیر و دوراندیش آن است .

 

اهم فعالیت های اخیر یزدباف در  راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود به شرح ذیل است : 


  • - بکارگیری کارگاه های دوخت و دوز خانگی و حمایت از بانوان سرپرست خانوار و یا بد سرپرست

  • - عقد تفاهم نامه همکاری با سازمان حمایت از زندانیان و ایجاد کارگاه دوخت و دوز عدالت در جهت اشتغالزایی برای زندانیان غیر عمد و خانواده های آسیب دیده ایشان 

  • - احداث مجتمع چند منظوره فرهنگی و ورزشی یزدباف در منطقه پرجمعیت شهری 

Image-HasTech